Якщо ви шукаєте нову, ефективну та веселу діяльність для створення команди, квест-кімната може стати відповіддю.

У квест-кімнати онлайн або віч-на-віч можна розвинути навички спілкування, управління проектами, вирішення проблем і вирішення складних завдань. Вони також часто використовуються для зміцнення стосунків у команді.

Незважаючи на те, що сценарій вигаданий, навички, які ви розвиваєте в квест-кімнаті, можуть мати реальні та довготривалі наслідки на робочому місці.

У цій статті ми досліджуємо деякі типи квест-кімнат і пояснюємо, як дізнатися, чи підходять вони вам і вашій команді. Ми також окреслюємо ключові кроки до, під час і після активності, щоб гарантувати, що ви отримаєте максимум від будь-якої квест-кімнати, яку спробуєте.

Що таке Escape Room?

Ескейп-кімната, іноді відома як гра-квест або кімната-головоломка, — це тематична подія, де гравці разом знаходять підказки, виконують завдання та розв’язують різноманітні головоломки.

Мета полягає в досягненні конкретної, обмеженої в часі мети – як правило, втечі звідкись. Але насправді нікого ніколи не закривають, а загрози, з якими ви стикаєтеся, завжди уявні!

У квестах є Game Master, який все налаштовує, пояснює правила та надає будь-які необхідні підказки. Звичайні місця для квестів включають замки, космічні станції, вікторіанські квартири та давньоєгипетські піраміди.

Класичний сценарій полягає в тому, щоб втекти протягом ліміту часу (зазвичай 45 хвилин або години), розгадавши всі головоломки, необхідні для відмикання дверей і втечі. Але деякі квест-кімнати включають додаткові цілі, такі як розкриття злочину, порятунок заручника, пошук скарбу або припинення уявної загрози.

Квест-кімнати стали популярними як соціальні заходи. Їх часто влаштовують компанії як святкування чи нагородження. Багато організацій також використовують їх для побудови команди, а також для розвитку певних навичок і атрибутів у своїх командах.

Чи підходять квест-кімнати вашій команді?

Квест може бути привабливим і захоплюючим способом для людей у нових командах познайомитися один з одним. Для сформованих команд вони можуть стати можливістю «випустити пар» під час інтенсивного періоду роботи або відзначити досягнення після завершення проекту.

Escape room може допомогти розвинути ключові навички у вашій команді, такі як співпраця, спілкування, прийняття рішень, вирішення проблем – і витривалість! Вони також можуть бути хорошим способом для команди відрепетирувати свою реакцію на ситуації з високими ставками та складні часи.

Однак квест-кімната може бути не найкращою ідеєю, якщо у вашій команді є серйозний конфлікт – напружена атмосфера та тісна командна робота можуть погіршити ситуацію.

Ви також повинні розглядати членів команди як особистостей. Чи всі вони отримають задоволення та отримають вигоду від виконання завдання з обмеженим терміном, коли їм доводиться швидко думати під тиском і тісно співпрацювати з іншими гравцями? Чи може це змусити когось із них почуватися збентеженим, відчуженим або тривожним?

Крім того, подумайте про те, чи є якісь налаштування або сюжетні лінії, які не підходять для окремих осіб або для вашої організації в цілому. Наприклад, гра на кримінальну тематику або сеттинг на тему жахів може не підійти деяким членам команди з різних особистих причин.

Якщо ви плануєте організувати квест-кімнату, радимо спершу проконсультуватися з вашим керівником або відділом кадрів.

Успішні квест-кімнати: до, під час і після

Якщо ви вирішили, що квест-кімната підходить вашій команді, ось ще кілька порад щодо того, що робити на кожному етапі вашої квест-кімнати.

Перед грою «Втеча».

Переконайтеся, що ваші учасники знають, чому ви вибрали цей тип командоутворення. Наприклад, це суто світська подія? Він призначений для розвитку ключових навичок чи для певного тестування команди?

Ви не хочете, щоб ваша команда відчувала, що це таємний аналіз їхніх здібностей. І важливо, щоб ніхто не відчував тиску – або навіть обману – щоб взяти участь.

Рекламуйте свої плани вчасно, щоб зацікавити та зацікавити людей, а також вирішити будь-які проблеми. Якщо ви самі створюєте виклики, вам також знадобиться час, щоб спроектувати та зробити все, ретельно протестувати та налаштувати цього дня.

Переконайтеся, що всі дії безпечні (особливо, коли люди починають поспішати під кінець!) і чи зрозумілі всі правила та інструкції. Ви також можете домовитися про деякі стандарти поведінки під час гри, щоб створити здоровий баланс між співпрацею та змаганням!

Під час гри «Втеча».

Ескейп-кімнати найкраще працюють, коли всі повністю залучені.

Поясніть, що люди можуть звернутися за допомогою, якщо вона їм потрібна. Якщо команда застряє на одному конкретному виклику, є ризик того, що гравці почнуть розчаровуватися або пропустять інші частини діяльності. Заохочуйте їх звертатися до Game Master — або до аркуша підказок, якщо ви використовуєте набір — коли це необхідно, щоб продовжити рух.

Незалежно від того, чи берете ви участь самі, чи виконуєте роль майстра гри, спробуйте помітити тих, хто не бере участі, і шукайте відповідний спосіб залучити їх. Заохочуйте команду випробувати низку різних тактик вирішення проблем, а також залишатися зосередженими на своїй кінцевій меті.

Після гри «Втеча».

Незалежно від того, чи успішно виконано завдання, важливо дати людям можливість розслабитися, поспілкуватися та відсвяткувати (або поспівчувати) після цього.

Заохочуйте їх розповідати про подію, поки вона ще свіжа, і зосереджуватись на позитивних моментах – особливо на будь-якому розумінні, яке вони отримали про себе чи команду.

Пізніше створіть можливість для членів команди глибше поміркувати над діяльністю. Наприклад, вони можуть використати зустріч зі своїм лінійним керівником, щоб оцінити свою ефективність у квест-кімнаті, обговорюючи як свої сильні сторони, так і будь-які сфери, які потрібно вдосконалити.

Визначте будь-які потреби в навчанні, які могли виникнути, і використовуйте відгуки від події, щоб інформувати вашу поточну програму формування команди. (Додаткову інформацію про це дивіться в нашій статті про максимізацію впливу навчання).

Таким чином ви зможете пожинати переваги своєї квест-кімнати ще довго після того, як ви з вашою командою звільнитеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *