Все частіше жінки борються з різними гінекологічними захворюваннями через невдалі статеві акти, збої в організмі та інші причини. Краще знати, які хвороби можуть виникнути, щоб бути озброєним та розуміти, чого варто уникати. Саме тому сьогодні професійні гінекологи підібрали для вас найпоширеніші гінекологічні захворювання, яких легко уникнути, якщо знати їхні причини.

Поговоримо про запальні захворювання.

Дані патології провокуються вірусами та бактеріями. Прикладами таких хвороб є сифіліс, гонорея, вагініт тощо. Вони можуть призвести до безпліддя та тяжких наслідків для організму.

Щоб уникнути їх, одразу записуйтесь до гінеколога, якщо вас турбує така симптоматика:

  • піхва суха;
  • відчуття печіння та сверблячки;
  • у нижній частині живота відчувається біль;
  • виділення зі статевих шляхів неприємного кольору та запаху.

Наступний тип захворювань – гормональні.

Цікаво відзначити, що такі фактори як депресія, стрес, прийом алкоголю, наркотиків, важка та неспокійна вагітність впливають на розвиток хвороб даного виду.

Саме до цих захворювань відносять пухлини, ендометрити та інші. Тому жінкам варто уважно ставитися до будь-яких гормональних збоїв і за перших тривожних сигналів звернутися до гінеколога.

І останні існуючі захворювання – дистрофічні.

Тут найпоширенішими є пухлини, найчастіше злоякісні. Причинами є неправильне харчування, шкідливі звички, пасивний спосіб життя.

Навіть злоякісна пухлина не є вироком. Якщо виявити її на ранній стадії, все може обійтися. Але краще просто вести активний спосіб життя, щоб уникнути раку. А якщо у вашому роді були жінки з пухлинами, то вам доведеться часто навідуватися до гінеколога, адже ви могли успадкувати рак.

Методи лікування

Зараз поговоримо про те, як взагалі можна лікувати жінок із гінекологічними захворюваннями. Звичайно, є різні методи, як і скрізь.

Консервативний

Тут все цілком очевидно:

  • лікарські препарати, які допомагають усувати симптоматику, зняти запалення, запобігти ризикам прогресу хвороби;
  • вітаміни призначаються як відновлення організму після захворювання;
  • Фізиотерапевтичні процедури. Вони дозволяють обійтись без хірургічного втручання. Найчастіше в такий спосіб лікуються ерозії.

Хірургічний

У сучасній гінекології більшість втручань проводиться через проколи у піхву та черевній стінці. Це дозволяє легко проходити реабілітацію.

Якщо ви хочете пройти якісне лікування з кваліфікованими лікарями, радимо звернутися до клініки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *