Ландшафт загальної освіти постійно змінюється, від методів навчання до того, як проводиться оцінювання навчання. Тестування досягнень учнів вимагає відповідного використання як нових, так і історичних даних про освіту. Для викладачів, студентів і освітньої індустрії важливо бути в курсі цих мінливих вимог.

Що таке оцінювання освіти?

Згідно з глосарієм реформи освіти, «термін «оцінка» означає широкий спектр методів або інструментів, які використовують педагоги для оцінювання, вимірювання та документування академічної готовності, прогресу в навчанні, набуття навичок або освітніх потреб учнів».

Тести часто використовуються для вимірювання конкретних даних, які можуть включати розуміння, навички математичної компетенції та інші специфічні компоненти освітнього прогресу. Ось деякі з найпоширеніших типів оцінювання, які вчителі використовують, щоб визначити, де знаходяться їхні учні на шляху навчання:

Діагностика: цей тест виконується перед тим, як план уроку та навчання учня фактично починається, даючи інструктору можливість побачити, звідки учень починає.

Формуюча: наступний вид оцінювання успішності відбувається під час навчального процесу та повинен інформувати вчителя, де учень перевершує, а що має труднощі.

Підсумкове оцінювання: після завершення навчання проводиться підсумкове оцінювання відповідно до графіка. Воно повинно розповісти викладачеві про те, наскільки тестований знає матеріал і чи успішно закінчився урок.

Як ми можемо покращити оцінювання освіти

Протягом багатьох років ці оцінки проводилися за допомогою стандартизованого тесту. В американській освіті оцінювання часто є традиційним і прирівнюється до таких інструментів, як Scantron, заблоковані тестові екрани та інші типові стратегії складання тестів. Більшість викладачів і студентів знають про стандартизовані тести, тобто оцінювання, де кожне запитання однакове для кожного студента. Цей вид оцінювання освіти набув популярності, тому що порівнювати результати, результати та успішність учнів стало простіше.

Стандартизовані тести приймаються від дитячого садка до вищої освіти. Пересічний учасник іспиту, швидше за все, знайомий зі стандартизованими тестами, включаючи тести з вивчення англійської мови та оцінювання спеціальної освіти. Проте педагоги не так задоволені стандартизованими тестами, як колись, посилаючись на результати як на проблематичні. Це пов’язано з тим, що багато з цих тестів не точно вимірюють успішність учнів.

Є багато можливостей для вдосконалення, коли справа доходить до вимірювання навчання та успіху. Вчителі та освітяни по всій країні закликають нас переглянути збір даних, оскільки він стосується розвитку навчання. Це може змінити решту процесу навчання, оскільки вчителі зможуть краще зрозуміти, як покращити потреби своїх учнів. Ось деякі теми оцінювання студентів, які Agile Education вважає важливими для вдосконалення тестів і комплексної системи оцінювання:

  • Ні нуля
  • Перескладання студентів
  • Вимоги до тестування
  • Моделі глибшого навчання
  • Формуюче оцінювання

У кожному шкільному окрузі та школі є свої специфічні проблеми та сфери, які потребують вирішення шляхом змін освітнього оцінювання.

Вчимося з минулого, щоб рухатися вперед

Америка має довге та славетне минуле, коли мова заходить про вимірювання здатності до навчання в класі. Незважаючи на те, що метою завжди було мати ефективну та справедливу систему оцінювання, цього не було.

У 2001 році стандартизоване оцінювання стало обов’язковим у всіх школах K-12 після того, як Закон про початкову та середню освіту 1965 року було змінено на Закон про жодну дитину, що залишилася позаду. Незважаючи на те, що ціль цієї зміни полягала в тому, щоб вирівняти умови гри, «федерально обов’язкові оцінки інколи піддаються критиці, оскільки американські учні досягли незначного прогресу з 2001 року, а їхні результати корелюють з расою та соціально-економічним статусом», згідно з Центром американського прогресу.

Ті, кому не подобається стандартизоване тестування, вказують на той факт, що тести не призначені для надання поточних щоденних даних, а натомість зосереджені на результатах за кінець року. Ми можемо навчитися на цих помилках, щоб створити більш ефективну систему оцінювання, яка надає викладачам високоякісну інформацію та надійні результати.

Вимірювання успіху

Непросто створити справедливу систему, коли в американській системі освіти існує такий широкий спектр шкіл. Однак збір даних про студентів є життєво важливим, коли йдеться про те, щоб спонукати студентів робити все можливе, а для викладачів — ефективно їх навчати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *