Інноваційні стратегії навчання

Відкрийте для себе 10 інноваційних стратегій навчання, щоб підвищити залученість ваших студентів і покращити їхні навчальні результати.

Інноваційні стратегії навчання не завжди означають запровадження новітніх і найкращих технологій у класі. Навпаки, інноваційне навчання – це процес активного впровадження нових стратегій і методів навчання в клас. Метою запровадження цих нових стратегій і методів навчання є покращення академічних результатів і вирішення реальних проблем для сприяння справедливому навчанню.

Як інновації можуть допомогти вам стати кращим у викладанні

Багато в чому застосування інноваційних стратегій навчання в класі є мовчазним розумінням того, що наші методи навчання можна покращити. Він приймає потребу рости та розвиватися, а це саме те, чого ми вимагаємо від наших студентів. Що може бути кращим, ніж показ прикладу?

Отже, інноваційні стратегії навчання починаються з мислення про зростання. Ми визначаємо можливості для вдосконалення. Ми інвестуємо свій час у дослідження та пошук кращих стратегій для навчання наших студентів. Ми створюємо щось нове або адаптуємо існуючі методи. Ми ризикуємо. Ми можемо зазнати невдачі. Ми пробуємо знову. Ми повторюємо і тим самим створюємо культуру інновацій і креативності в класі, що надихає наших студентів робити те саме.

У цьому дописі ми говоримо про популярні інноваційні стратегії навчання, які допомагають підвищити успішність учнів. Ці стратегії часто зосереджені на залученні студентів. Зрештою, студенти, які активно займаються своїм навчанням, мають меншу ймовірність бути відсутніми на уроках і мають більше шансів досягти успіху в навчанні.

Важливо використовувати підхід до наших методів, орієнтований на студента. Як студенти, чи отримуємо ми більше від занять, пасивно сидячи на своїх місцях протягом 45-хвилинної лекції? Або ми більше навчимося, беручи активну участь у класі, ставлячи запитання, співпрацюючи над проектами та вирішуючи проблеми? Давайте розглянемо десять інноваційних стратегій викладання, які вчителі використовують у своїх класах, щоб покращити залученість учнів і навчальні результати.

10 інноваційних стратегій навчання для кращого залучення учнів

Перегляньте наступні інноваційні стратегії навчання та подумайте, як ви можете використовувати їх у своєму класі, щоб покращити залучення учнів. Прагнення до інновацій у класі завжди має враховувати, як такі інновації можуть покращити результати учнів. Мета навчання – сприяти навчанню. Стратегії, які ми використовуємо, покликані сприяти навчанню. Випробування різних стратегій у класі — це повторюваний процес, який допомагає нам сприяти навчанню ефективніше й успішніше.

Перевернути клас

У перевернутому класі студенти переглядають лекційний матеріал вдома та працюють над проектами та завданнями в класі. Студенти в перевернутому класі виконують курсову роботу, яку зазвичай надсилають додому як домашнє завдання на уроці. Перевернутий клас забезпечує чудовий простір для спільної роботи. Студенти можуть залучати один одного до виконання групових проектів, дебатів і практики. Вчителі не є центром перевернутого класу. Натомість вчителі є більш гнучкими, звертаючись до персоналізованої допомоги та вказівок для студентів і груп студентів, коли вони завершують свою роботу.

Персоналізоване навчання

Персоналізоване навчання адаптує те, що, коли та як ми навчаємо кожного учня. Замість того, щоб вибирати окремий метод чи стратегію для навчання всього класу, вчителі адаптуються до сильних сторін кожного учня, щоб допомогти йому досягти успіху. Персоналізований досвід навчання схожий на те, як ми працюємо з різними онлайн-інструментами, де алгоритми адаптують наш онлайн-досвід відповідно до наших інтересів. Коли ви заходите на один сайт, ви можете побачити, що певний вміст піднімається вгору, де я побачу щось інше на основі моєї історії переглядів або пошукових запитів. Персоналізоване навчання забезпечує зручне навчання та методи, оптимізовані для окремих студентів. Хоча ці індивідуальні навчальні подорожі відрізняються для кожного учня, кінцевою метою є оволодіння предметом або відповідність стандартам для рівня його класу. Отже, ми можемо вважати це різними шляхами, що ведуть до одного місця.

Проектне навчання (PBL)

Проектне навчання – це ефективний метод, який допомагає учням вести власний навчальний шлях. У вправі PBL студенти визначають проблему реального світу, а потім розробляють рішення. Проектне навчання спирається на розвиток ключових навичок, таких як дослідження, критичне мислення, вирішення проблем і співпраця. Проектне навчання – це активний метод навчання, коли учні отримують майстерність шляхом застосування своїх знань, а не механічного запам’ятовування. Подібно до перевернутої класної кімнати, роль учителя стає гідом, а учні беруть на себе відповідальність за своє навчання.

Навчання на основі запитів

Навчання на основі запитів розвиває мислення та навички вирішення проблем. Замість того, щоб проводити клас у формі лекції, викладач ставить запитання, сценарії та проблеми. Потім учні досліджують ці теми індивідуально або в групах, щоб сформулювати свої відповіді. Потім вони можуть представити свої висновки та підтверджуючі докази класу разом з іншими учнями. Після цього учні зможуть удосконалити свої відповіді, слухаючи те, що знайшли інші учні, а також визначаючи області, які потребують більшої уваги та деталей.

Лобзики

Лобзики – ще один активний метод навчання. Найважливіше те, що пазли дають студентам можливість навчати інших студентів. І, як сказав Сенека: «Навчаючи, ми вчимося». Пояснення чогось комусь часто вважається найкращим способом по-справжньому це зрозуміти (ефект протеже). За допомогою пазів учні діляться на групи та отримують різну інформацію. Потім студенти в кожній групі отримують завдання вивчити інформацію настільки, щоб вони могли пояснити її комусь іншому. Потім студенти розподіляються по різних групах, де вони пояснюють свою інформацію іншим членам. Вони завершують цей процес, доки кожна група не отримає повне уявлення про інформацію для складання головоломки.

Ставте відкриті запитання

Студенти, особливо успішні студенти, можуть надто покладатися на відповіді з підручника. З часом у них може розвинутися тенденція вважати, що є лише правильні та неправильні відповіді. Але більшість питань не мають правильних чи неправильних відповідей. У сучасному суспільному середовищі, де панують розбіжності, студенти повинні розвивати навички спілкування та співчуття. Учні повинні навчитися спілкуватися та співпрацювати. Ставлячи відкриті запитання, вчителі заохочують активну розмову в класі. Студенти можуть об’єднати різну інформацію, яку вони засвоїли чи пережили у своєму житті, щоб з’єднати воєдино тісні моменти. Це може спонукати студентів не тільки знайти свій голос, але й виразити себе.

Взаємонавчання

Як ми зазначали під час обговорення лобзиків, учні виявляють майстерність, коли пояснюють або навчають інших. Попросіть студентів обрати сферу інтересів у межах предмета, який викладається. Надайте їм можливість самостійно дослідити тему та створити презентацію з неї. Виділіть час уроку для учні представити класу, щоб навчити своїх однолітків про свою тему. Завдяки взаємному навчанню учні освоюють такі навички, як самостійне навчання, навички презентації та впевненість.

Змішане навчання

Змішане навчання поєднує фізичне та онлайн-навчання, що дає учням більше контролю над часом, місцем, шляхом і темпом навчання. Перегляньте наш попередній пост про змішане навчання, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати. Що цікаво в змішаному навчанні, так це те, що воно надає традиційний досвід у класі, а також онлайн-інструменти та можливості для навчання. Це не метод «все або нічого». Проте технології є ключовим компонентом змішаного навчання, як і для студентів у реальному світі. Гнучкість змішаного навчання дозволяє учням краще контролювати свої методи навчання – можливо, вони дивитимуться онлайн-лекції вдома та залучатимуться до груп однолітків для спільної діяльності або, можливо, вони віддадуть перевагу приєднатися до віртуальних лекційних класів і виконувати домашнє завдання самостійно.

Зворотній зв’язок

Зворотній зв’язок неймовірно важливий. Студенти повинні навчитися пропонувати конструктивний зворотній зв’язок, а також приймати зворотний зв’язок. Надати учням механізм зворотного зв’язку. У віртуальному класі інструменти зворотного зв’язку, як-от опитування чи емодзі, є чудовим засобом швидкого циклу зворотного зв’язку. Ви навіть можете кинути виклик або попросити студентів розширити свої відгуки, а потім попросити інших студентів з протилежними думками обговорити, чому вони думають інакше.

Активне навчання

Багато інноваційних стратегій навчання, які ми обговорювали, є стратегіями активного навчання. Активні методи навчання заохочують студентів обговорювати, робити внески, брати участь, досліджувати та творити. Активне навчання кидає виклик студентам, ставлячи їм запитання, вимагаючи вирішення проблем і критичного мислення. Найважливіше те, що активне навчання залучає учнів і вимагає від них активності в класі. Студенти, які беруть участь у навчанні, мають більше шансів досягти успіху у вашому класі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *