Кожна дитина має право на інклюзивну, якісну освіту. Проте десятки мільйонів дітей з обмеженими можливостями залишаються позаду. У Light for the World ми докладаємо всіх зусиль, щоб знищити шкідливі стереотипи та дискримінацію дітей з обмеженими можливостями в громадах і системах освіти.

Ми захоплені скиданням стартової лінії; створення сприятливих умов, які дозволяють дівчатам і хлопцям з обмеженими можливостями розвиватися та повністю розкривати свій потенціал.

258 мільйонів дітей у всьому світі не ходять до школи

32,5 мільйона – це діти з обмеженими можливостями з країн з низьким рівнем доходу

90% мозку дитини вже розвинене до п’ятирічного віку

Наша стратегічна увага зосереджена на:

Інклюзивний розвиток дітей раннього віку

Найперші роки дитини – від моменту народження до п’ятирічного віку – є найважливішими для її розвитку. Light for the World бореться за освітні права найменших дітей з обмеженими можливостями. Ми виступаємо за важливість гри та батьківської підтримки. Ми працюємо над тим, щоб послуги з розвитку дітей раннього віку включали інвалідів за допомогою Nurturing Care Framework.

Доступ до технологій

Light for the World співпрацює з партнерами, щоб використовувати потужність технологій, щоб учні з обмеженими можливостями мали доступ до навчальної програми. Ми підтримуємо цифрове оповідання з вбудованою мовою жестів для сприяння грамотності та соціально-емоційного розвитку серед глухих і слабочуючих дітей дошкільного віку. Від аудіокниг до електронного друку, до планшетів і цифрових історій; ми віримо, що технології можуть покращити успішність учнів у всіх сферах, зменшити стрес у вчителів і підтримувати якісне соціальне та емоційне навчання з батьками.

Молодіжне лідерство за зміни

Ми готуємо молодих людей з обмеженими можливостями на вчителів та борців за інклюзивну освіту. Вони не тільки приносять життєвий досвід у клас, але й мають величезну силу як зразки для наслідування. Вони очолюють зміни, виступаючи радниками основних організацій і сприяючи інклюзивному розвитку шкіл.

Навчання нашої освітньої робочої сили

Вчителі є основою інклюзії. «Світло для світу» підтримує заклади підготовки вчителів для надання якісної інклюзивної освіти та забезпечення подальшого професійного розвитку керівників освітніх закладів, вчителів та спеціалістів, які працюють без відриву від роботи. Ми виступаємо за збільшення інвестицій у робочу силу, яка може задовольнити потреби всіх учнів, у тому числі людей з обмеженими можливостями.

Навчання в надзвичайних ситуаціях

Коли трапляється лихо, освіта стає більш важливою, ніж будь-коли. Освіта може захистити стабільність дитини та шанси на майбутнє життя під час війни, голоду та стихійних лих. Ми співпрацюємо з партнерами щодо інклюзивної освіти в надзвичайних ситуаціях, щоб гарантувати, що жодна дитина не залишиться позаду.

Фінансування освіти

Наші засновані на фактах інформаційно-пропагандистські кампанії щодо інвестування в інклюзивну освіту, розвиток дітей раннього віку та робочу силу в галузі освіти змінюють системи як на міжнародному, так і на національному рівнях. Разом із ключовими партнерами Light for the World виступає за те, щоб уряди та донори терміново збільшили інвестиції у фінансування освіти з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями для досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *