sovetu-po-vubory-agentstva

Слово «рекрутинг» вже давно стало цілком звичайним і узвичаїлося. Останнім часом концентрація агентств з підбору персоналу досягає неймовірних масштабів, і в більшості компаній мимоволі виникає цілком логічне питання: а до кого звернутися? У цій статті київське агентство з підбору персоналу маєексперт поділитися основними критеріями, на які важливо звернути увагу для вибору дієвого зовнішнього партнера з рекрутингу.

Насамперед, варто вирішити, чи дійсно вам потрібна допомога у підборі персоналу. Для цього достатньо відповісти на кілька ключових питань:

  • Чи знаєте ви де шукати потрібного спеціаліста, як правильно оцінити його резюме?
  • Ви готові приділити багато вільного часу для пошуку та подальшого тестування кандидата?
  • Чи є у вас HR або спеціальний відділ найму?
  • Чи достатньо у вас чи вашої команди досвіду, щоб знайти вузькопрофільного фахівця або переманити його, якщо він уже працевлаштований?

Якщо на більшу кількість питань ви відповіли «ні», то вам буде дуже важко і час витратно впорається з підбором кандидата своїми силами і найкращим рішенням буде звернутися до фахівців з рекрутингу.

Як зробити правильний вибір?

Отже, ви вже знаєте, що вам потрібні рекрутингові послуги, і зараз ITExpert відкриє завісу, як визначитися з вибором партнера.

1.Чітка картинка

Чим краще буде розуміння, тим простіше вам буде фільтрувати агентства відповідно до ваших вимог. Почати потрібно з чіткого визначення ваших потреб та очікувань від агентства: якої кількості нових працівників ви потребуєте, які саме позиції ви плануєте закрити, якого рівня ці позиції (керівна посада, інтерн, спеціаліст тощо) або, можливо, потрібна консультація оцінки ринку кандидатів , заробітної плати певної категорії працівників Список можна продовжувати ще довго, і безперечною перевагою процесу роботи з компанією з підбору ITExpert є робота зі СТО — технічним спеціалістом, який допомагає з визначенням ключових вимог вакансії та консультує з усіх питань. Такий підхід дозволяє точно налаштувати пошук та бути впевненим у професіоналізмі кандидата.

2.Спеціалізація рекрутингової агенції

Часто на сайті агентства можна побачити голослівні фрази в стилі «закриваємо всі види вакансій з будь-якої сфери в мінімальні терміни!» Звучить оптимістично, але водночас викликає підозру. Тому ITExpert завжди радить вибирати серед тих компаній, які мають власну спеціалізацію та кейси з рекомендаціями закритих вакансій від клієнтів. У ринку ІТ-рекрутингу агентство ITExpert вже понад 6 років і може похвалитися успішним закриттям навіть найспецифічніших вакансій із сфер Banking, DataScience та інших для клієнтів із понад п’ятнадцяти країн. Все завдяки клієнтоорієнтованості та відповідальному підходу до своєї справи.

3.Перевірка експертності

Цьому етапу варто приділити ретельнішу увагу. Потрібно ознайомитися з джерелами та методами пошуку персоналу, методикою тестування, гарантійними зобов’язаннями та, бажано, організувати зустріч для особистого знайомства з фахівцем з підбору персоналу, який взаємодіятиме з вами. Менеджери ITExpert працюють з власною базою кандидатів та проводять скринінг фахівців з hard skills, всіх ваших побажань щодо посади та, як бонус, з англійської мови. Потім команда передає детальний опис результатів і вибирається найбільш підходящий кандидат. У роботу компанії також входить процес адаптації співробітника на новому місці та гарантований пошук нового, якщо він не пройшов випробувальний термін. Така гнучка співпраця забезпечує приємну роботу і пошук кандидата в найкоротші терміни, адже компанія дорожить своєю репутацією.

Тепер ви можете бути впевненими при пошуку, просто дотримуйтесь цих експертних порад. Бажаємо всім вдалого вибору агенції з рекрутингу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *