Інтернет-магазин шин anvelo.md є офіційним і ексклюзивним дилером корпорації Michelin Moldova*. Як прямий партнер Michelin, чи пропоную я шини, найширший діапазон зимової гуми Michelin, лайм і всесезонні, від моделей-бестселерів до до абсолютних новин останніх років.

На зимовий сезон 2021, пропозиція anvelope.md п’ять найкращих шин Michelin для легкових автомобілів і позашляховиків:

Michelin Alpin 6 – автомобільні шини екстра класу для м’якої зими Michelin Alpin 6. Це нова модель 2018 року. Вона розроблена спеціально для м’яких європейських зим. ось ця шина високого комфорту, зі збалансованою продуктивністю, тримає дорогу дуже добре на сухому та мокрому асфальті на будь-якій залишковій висоті дозволено протектора. Іншими словами, практично не втрачає в ефективності звичай який знос збільшується.

Michelin Alpin A4 – це шина універсальна для позашляховиків, мінівенів і легкових автомобілів. Ця модель стала легендарною завдяки відмінному зчепленню. на льоду і сніг. Я пропоную динаміку відмінну, прискорення та уповільнення. Протектор має дуже високу щільність лопатей. У моделі використовується інноваційна гумова суміш, яка дозволяє шині залишитися м’якою навіть при низьких температурах.

Michelin Pilot Alpin 4 – це шина зими високий продуктивність для потужних автомобілів. У нього є гур біг дуже складний з різними функціональними зонами, що забезпечують висока продуктивність у різних характеристиках водіння: прискорення, гальмування, стійкість на поворотах, перешкода для аквапланування, курсова стійкість, швидка реакція на кермо та інші характеристики, які роблять шину швидкою навіть на снігу. Покришка дуже м’яка і встигає миттєво адаптується до нерівностей місцевості, забезпечуючи площу? високий контакт? якість. Чи розроблена шина? разом? і особливо для Porsche.

Чи є Michelin Latitude Alpin 2 шиною призначеною для бездоріжжя, для м’яких зимових умов, також у співпраці з Porsche. У моделі є ремінець спрямоване кочення агресивно, з мiцною дренажною системою i великими блоками для захоплення на снігу. Чи зберігаю я шину пружність в мінусових умовах, що означає що це працює добре на льоду і на сухому асфальті. Модель оптимальна для використання як в міських умовах, так і за межами мегаполісів.

Michelin CrossClimate – всесезонна модель для легкових автомобілів і позашляховиків, привертає увагу як альтернатива? на двох? комплекти шин. Принаймні в теплих краях, таких як у нас, це вибір має вагомі причини. Компромісна пропозиція Michelin CrossClimate прихильність надійний на сухих і вологих поверхнях як в теплу пору року, так і при досить низьких температурах. Ця модель з ефективністю підібрав споживання палива буде тримати великий протягом року, без швидше зношуються влітку, як це відбувається з зимовими моделями.

Ви можете купити ці та інші зимові шини на anvelope.md. Michelin https://anvelope.md/producatori/michelin, з доставкою по Молдові та Кишиневу та можливістю купити шини в кредит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *