косметологія

Що ж таке косметологія та хто такі косметологи?

Косметологія – наука, яка займається та вивчає косметологічні та доглядові процедури. Вона включає послуги спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду, включаючи перукарські послуги, макіяж, догляд за нігтями, а також доглядові процедури особи.

Косметологи – це спеціалісти, які надають свої доглядові послуги клієнтам. Такі фахівці мають спеціальну підготовку та навчання з догляду за волоссям, шкірою, нігтями, а також макіяжу. Косметологи повинні знати основну інформацію про доглядову косметику, інструменти в косметології, а також повинні бути поінформовані про правила техніки безпеки та гігієни.

У більшості країн косметологи повинні мати ліцензію на практику. Така ліцензія видається після проходження спеціального навчання косметологічної програми та складання іспиту на отримання ліцензії. Правила отримання ліцензії можуть відрізнятися, однак зазвичай вони включають певну кількість теоретичного матеріалу та практичних занять, а також практичний досвід.

Косметологію оточує безліч міфів. Здебільшого такі міфи виникають через непоінформованість людей. У цій статті ми розглянемо найчастіші міфи, з якими стикається людина, намагаючись розібратися у косметології.

Міф №1 “Догляд за шкірою – заняття для косметолога”

Косметологічні процедури у клініці не можуть повністю замінити домашній догляд. Це можна порівняти з походом до стоматолога на чищення зубів, причому будинку не чистити зуби зісвем.

Щоб результат після походу до косметолога був кращим, необхідно робити постійний догляд за шкірою будинку. Який саме догляд залежить від проблеми з якою ви звернетеся до косметолога. Можливо, зміна доглядової домашньої косметики, здавання аналізів, дієтичне харчування, обов’язкове дотримання рекомендацій косметолога. Косметологія чудотворна – якщо їй це дозволити.

Міф №2 “Антивіковий догляд починається після 40 років”

Догляд необхідний за віковими свідченнями. При активній міміці, сухій шкірі перші зморшки можуть з’явитися з 18 років. Старіння шкіри починається з 25-30 років. Процес старіння можна уповільнити при необхідному та правильному косметичному догляді: зволожити шкіру, наповнити її необхідними мікроелементами, розслабивши м’язи обличчя за допомогою масажу. Якщо не проводити ніякого догляду, шкіра втратить еластичність, тонус, стоншується, набуває слідів фотостаріння, з’являються глибокі зморшки. З такого стану шкіру вивести набагато складніше. Набагато простіше робити підтримуючі процедури та підтримувати нормальний стан шкіри.

Міф №3 “Ботокс стирає міміку з обличчя. Ботоксом можна качати лише губи”

У цьому міфі розкриваються цілих три міфи про ботокс (ботулотоксину).

Виключно через непрофесіоналізм деяких косметологів, які неправильно використовували дозу препарату, використовували неправильну техніку введення препарату, не розбиралися в будові м’язів обличчя, з’явився такий міф.

На сьогоднішній день ботокс використовується виключно за протоколом, він розслаблює деякі м’язи, але обличчя при цьому міміку не втрачає, обличчя залишається «живим».

Ефект від ботокса може зберігатися від 3 до 12 місяців, після цього просто виводиться з організму. М’язи стають у попередній стан.

Перші міфи про ботокс у косметології досі звучать від людей, які не розібралися в темі, і лише чули про проблеми.

У губи вводиться спеціальний філер, який надає їм об’єму, а ботокс, як ми розібралися, має зовсім іншу функцію.

Міф №4 “Масаж обличчя розтягне шкіру на обличчі”

Шкіра має випереджену еластичність, кріпиться до м’язів, і щоб її розтягнути необхідно докласти багато зусиль та часу. Масаж обличчя – це процедура догляду поліпшення кровообігу, розслаблення м’язів обличчя і заряду позитивних емоцій.

Міф №5 “Процедури косметолога дорогі”

Кожне завдання має своє рішення. Якщо косметолог запропонував надто дорогу для вас процедуру, яка не підходить за вашим бюджетом, уточніть альтернативний бюджетний варіант. Дуже часто косметологічні клініки запускають знижки та акції на свої процедури або весь курс процедур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *